כיוון פרונט

 
 
 
 
 
מכון אלשייך יחיא כיוון פרונט בע"מ מתמחה כבר עשרות שנים בכיוון פרונט ממוחשב (כיוון מתלי הרכב) ומציע את שירותיו לכל תושבי רמלה והסביבה. הוותק והניסיון העשיר שצברנו במשך השנים, הופכים אותנו לאחד המכונים הנחשבים בתחום בארץ.
 

מהו כיוון פרונט?

 
בכיוון פרונט מכווננים את זווית המתלים של הרכב, במטרה שהצמיגים יגעו בכביש בדיוק לפי הזווית שיצרן הרכב דורש. כשקיימת סטייה בין זווית המגע בין הצמיג לכביש נוצרת תחושת לא נוחה של אחיזה בכביש, הרכב רועד ולא יציב. מצב כזה עלול לגרום לנהג לאבד שליטה על הרכב, ואז מדובר במצב שעלול לסכן את הנהג, הנוסעים ברכבו וכמובן את כל שאר האנשים שנמצאים על הכביש בסמוך אליו.
 

מה עלול לגרום לסטייה בזווית המגע בין הצמיג לכביש?

 
לא חייבים לנהוג כל הזמן על כבישי משובשים ושבילים לא סלולים כדי לגרום למערכת ההיגוי לסטוט מכיווננה. גם פסי האטה של חניונים יכולים לגרום לאותה התוצאה.
 

אז איך נדע אם אנחנו צריכים כיוון פרונט?

 
ההמלצה היא לבצע כיוון פרונט לפחות אחת לשנה. כמו כן מומלץ לבצע את התהליך אם החלפתם צמיגים, עברתם חלילה תאונה או אם אתם מרגישים בזמן נסיעה שהרכב רועד, מושך או סוטה לכיוון מסוים ללא שליטתכם ובזמן נסיעה לכיוון ישר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3 טיפים לכיוון פרונט
 
  • כיוון פרונט חשוב מאוד לבטיחותכם. אם אתם מרגישים שהרכב סוטה ימינה / שמאלה, חוסר יציבות, הגה רך מדי או שחיקת צמיגים לא אחידה שנגרמת עוד לפני שחציתם את ה- 30,000 ק"מ,ומהרו לטפל בנושא כדי שלא תסכנו את עצמכם.
  • כיוון פרונט חוסך לכם כסף. הוא שומר על חיי הצמיד, חוסך בדלק כי הנסיעה יותר ושומר על תקינות מערכת ההיגוי.
  • חשוב למלא לחץ אוויר בגלגלים ולוודא שאין פנצ'ר, לפני שאתם מבצעים כיוון פרונט. יתכן וזה יפתור את הבעיה.
 

כיוון פרונט עושים רק במכון אלשייך!

 
המכון שלנו מאובזר באותן מערכות מתקדמות לכיוון פרונט, שמשמשות את יצרני הרכב המובילים בעולם. חשוב לנו לציין שאם לא צריך כיוונון, אנחנו לא נעשה את זה, ונתאים לכם את הפתרון הנכון. כדי לקבוע אם יש צורך או לא, אנחנו נבצע בדיקה מהירה, שנמשכת 10 דקות בלבד. אם יש צורך בכיוון פרונט – לא תצטרכו לשלם על הבדיקה, אלא אך ורק על התיקון שנבצע אותו בשבילכם על המקום. התיקון נמשך כחצי שעה-שעה.
 
השירות מתאים לרכבים פרטיים, מסחריים, משאיות, ג'יפים, רכבי משא, 4X4. לקבלת פרטים נוספים ולתיאום בדיקה וכיוון פרונט אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת: 072-3258885.